دستگيری ده ها تن در مراسم تشييع پيکر ناصر حجازی

کميته دانشجويی دفاع از زندانيان سياسی: صبح امروز در مراسم تشييع پيکر ناصر حجازی و وداع با اين قهرمان فوتبال ايران، ده ها تن از دوستداران او دستگير شدند. اين دستگيری ها در پی آن انجام گرفت که حاضران در مراسم تلاش کردند آن را به اقدامی اعتراضی عليه جمهوری اسلامی تبديل کنند. هواداران ناصر حجازی در اين مراسم شعار «زندانی سياسی آزاد بايد گردد» و چند شعار سياسی سر دادند.

بر اساس گزارش های رسيده به کميته دانشجويی دفاع از زندانيان سياسی، هزاران تن از دوستداران و هواداران ناصر حجازی از ساعت هفت صبح امروز چهارشنبه در ورزشگاه آزادی حاضر شدند و با در دست گرفتن تصاويری از ناصر حجازی ياد او را گرامی داشتند. دوستداران ناصر حجازی در اين مراسم شعارهايی مانند «اسطوره مردمی،حجازی» ، «زندانی سياسی آزاد بايد گردد» ، «موسوی کروبی آزاد بايد گردد» ، «يا حسين ميرحسين» ، «حجازی باغيرت حرف تو حرف ملت» سردادند و به در چندين نقطه سرود يار دبستانی را خواند.

پس از مراسم تشييع پيکر ناصر حجازی در ورزشگاه آزادی ،که با حضور خانواده، ورزشکاران و شاگردان او همراه بود، پيکر قهرمان فوتبال ايران برای دفن به بهشت زهرا منتقل شد.

Advertisements

برچسب‌ها: , , ,


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: