وحشت حکومت از فراخوان گلباران خیابان پاستور و حضور تماشاچیان فوتبال در خیابانهای تهران

جرس: درحالیکه تنها یک روز به راهپیمایی مردم ایران در اعتراض به بازداشت غیرقانونی و مخفیانه رهبران جنبش سبز و همسرانشان ، در روز دهم اسفند ماه باقی مانده است، نهادهای انتظامی، نظامی و امنیتی در سرگردانی کامل به سر می برند و مسئله حضور تماشاگران فوتبال در خیابان های تهران نیز، نگرانی و سرگردانی آنها را افزایش داده است.
بنا به گزارش جرس ، نهادهای امنیتی از نحوه انجام و موضوع راهپیمایی دهم اسفند به شدت وحشت زده بوده و تاکنون نتوانسته اند به هماهنگی بین دستگاه های مختلف سرکوب دست یابند.
خبرنگار جرس از یکی از حاضران در جلسات یک نهاد امنیتی مطلع شده است که بیشترین نگرانی نهادهای امنیتی و انتظامی از پیوستن دهها هزار تماشاچی بازی تیم های السد قطر و استقلال به معترضان در خیابان های مختلف و خصوصا سرازیر شدن جمعیت از ورزشگاه آزادی به میدان آزادی و خیابان آزادی و مرکز شهر می باشد.
این فرد که در یکی از جلسات توجیهی یکی از دستگاه های امنیتی حاضر بوده، همچنین از نگرانی شدید حکومت از فراخوان گلباران میادین منتهی به خیابان پاستور از میدان انقلاب تا میدان پاستور و از این میدان تا کوچه اختر، خبر داده است.
بنا به گزارشهای دریافتی خبرنگار جرس، وحشت نهادهای امنیتی از کشیده شدن اعتراضات به نزدیکی بیت رهبری واقع در خیابان پاستور می باشد.
پیش از این فراخوانی در وبسایهای نزدیک به جنبش سبز منتشر شده بود که در آنها آمده بود: «ما جمعی از فعالان سبز اندیش از شما هموطنان عزیز دعوت میکنیم سه شنبه، دهم اسفند ماه در حرکتی نمادین و هماهنگ میادین منتهی به خانه میرحسین موسوی و زهرا رهنورد را از میدان انقلاب تا میدان پاستور و از میدان پاستور تا کوچه اختر گلباران کنید.»

Advertisements

برچسب‌ها: , , , , ,


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: