سخنرانی حیدر مصلحی در تلویزیون

20:55مصاحبه تلویزیونی وزیر اطلاعات ایران در حالی به پایان رسیده است که به گزارش وب سایت خبری-تحلیلی خودنویس تهران روز پنجشنبه به خاطر تدابیر امنیتی شدید، به یک پادگان نظامی شباهت داشت.
20:43وزیر اطلاعات: 25 بهمن هم حضور چندانی را به همراه نداشت و هم این که باعث ریزش طرفداران آنها شد. این در حالیست که مخالفان دولت 25 بهمن را روز ظهور مجدد جنبش سبز می دانند.
20:38وزیر اطلاعات با اشاره به فراخوان مخالفان دولت برای راهپیمایی در 25 بهمن، حضور معترضان در خیابان را مفتضحانه خواند. او گفت تصاویر پخش شده از ناآرامی های این روز یا دستکاری شده تصاویر قدیمی است یا بیشتر افراد دیده شده در آنها، افرادی هستند که برای خرید شب عید به خیابان آمده بودند.

20:34وزیر اطلاعات ایران گفت سازمان های اطلاعاتی غربی در مواجهه با نیروهای امنیتی کشورش فرسوده شده و این موجب بی توجهی آنها به کشورهای منطقه شد و در نتیجه قیام های اخیر در کشورهای عرب شکل گرفت.

20:24وزیر اطلاعات ایران: از دستگیر عامل سازمان سیا در 25 بهمن خبر داد. او افزود: «در 25 بهمن جریان فتنه نتوانست شبکه های اجتماعی را به میدان بیاورد….آنچه آمد ضد انقلاب، بهایی، سلطنت طلب و منافقین بودند و اینها شبکه نبودند.»

20:20وزیر اطلاعات ایران: «اگر (در 25 بهمن) شهید داشتیم، شهیدی بوده که به دست نفاق به شهادت رسیده است.» مخالفان حکومت را مسوول کشته شدن شماری از جوانان در اعتراضات دوشنبه گذشته می دانند. حیدر مصلحی افزود: «فردی دستگیر شده که اسلحه داشته، از مجموعه نفاق بوده و ماموریت داشته … حتی گلوله ای که زده در سلاحش مشخص شده است. اطلاعات خوبی هم دارد، می دهد.»

20:08هم زمان با حضور حیدر مصلحی، وزیر اطلاعات ایران در شبکه سه تلویزیون این کشور، مخالفان در صفحه فیس بوک ۲۵ بهمن نوشته اند: «حکومت کودتا در شبکه سه مشغول پوشاندن هراس خود است…هیچ چیز حکومت دروغ را نجات نخواهد داد… خوب به آنها بنگریم، در چشمانی که دیگر از بی شرمی و ترس کم سو شده چشم بدوزیم… به دروغ هایشان گوش دهیم و به یاد بسپاریم… آنها هیچ نبودند، آنها هیچ نیستند.»

19:53وزیر اطلاعات ایران، اردشیر امیر ارجمند، مشاور ارشد میرحسین موسوی را به همکاری با گروه مجاهدین خلق متهم کرد و گفت که به کمک این گروه از کشور «فرار» کرده است. او همچنین مجتبی واحدی، مشاور ارشد مهدی کروبی را به ارتباط با آمریکا و بریتانیا متهم کرد.

19:51وزیر اطلاعات ایران گروه مجاهدین خلق را متهم کرد که در مجلس ششم خود را به برخی از نمایندگان اصلاح طلب نزدیک کرده بود.

19:48حیدر مصلحی: غربی ها و سرویس های اطلاعاتی غربی با ارتباط دوستانه و خانوادگی، علمی و پژوهشی در پی شناسایی استعدادهای کشور برای از کار انداختن یا همراه کردن آنها با خود هستند.

19:42وزیر اطلاعات ایران «دوم خردادی ها» و «اصلاح طلب های آمریکایی» در اروپا و آمریکا را به همکاری با سازمان هی اطلاعاتی غربی متهم کرد.

19:40هم زمان با حضور حیدر مصلحی، وزیر اطلاعات ایران در شبکه سه سیما، مخالفان در صفحه فیس بوک 25 بهمن نوشته اند: «حکومت کودتا در شبکه سه مشغول پوشاندن هراس خود است…هیچ چیز حکومت دروغ را نجات نخواهد داد».

19:37مخالفان دولت ایران در فیس بوک طرح «سه شنبه های اعتراض» با فریادهای الله و اکبر را پیشنهاد کرده اند.

19:35حیدر مصلحی، وزیر اطلاعات ایران مصاحبه اش در شبکه سه سیمای ایران را آغاز کرده. او تاکنون درباره دستگیری عبدالمالک ریگی، رهبر اعدام شده گروه جندالله صحبت کرده است.

Advertisements

برچسب‌ها: , , ,


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: