هشدار سبزهای مازندران نسبت به تداوم فشارها و تعرض به جان مهدی کروبی و میرحسین موسوی

جرس: در پی تداوم حصر خانگی میرحسین موسوی و مهدی کروبی و همچنین فشارهای روزافزون نهادهای امنیتی و نظامی بر آنان، گروهی از سبزهای استان مازندران با صدور بیانیه ای، ضمن هشدار جدی به حاکمیت پیرامون تامین جانی راهبران جنبش سبز، خاطرنشان کردند که «در صورت ناتوانی نیروهای امنیتی در حفاظت از جان آقایان کروبی و موسوی آماده ایم، به صورت داوطلبانه و با افتخار این مسئولیت را بر عهده گیریم و در این راه قطعا ازهیچ کوشش، اقدام و جانفشانی فروگذار نخواهیم کرد . «

 
به گزارش منابع خبری جرس، سبزهای مازندران همچنین متذکر شدند هرگونه تعرض به این دو شخصیت مردمی و بزرگوار، واکنشهای غیرقابل جبرانی را برای حکومت در پی خواهد داشت.»
متن این بیانیه که در اختیار جرس قرار گرفته، به شرح زیر است:

حماسه شکوهمند ٢۵ بهمن و حضور ملت سبز ایران در اول اسفند بار دیگر لرزه بر اندام فرعون و فرعونیان ایران زمین انداخت و مشت محکمی بر دهان سرکوبگرانی کوبید که شور و شعور ملت را با واژه های چون «خس و خاشاک و میکروب سیاسی » به سخره می گرفتند. جنبش سبز مازندران ضمن تبریک حضور حماسه سازان، از صمیم قلب به خانواده های شهدای اخیر جنبش تسلیت عرض نموده و اعلام می دارد که استوارتر از همیشه راه این شهدای سبز را ادامه خواهد داد .

متاسفانه در شرایطی که شعار قانون گرایی مقامات کشور گوش فلک را کر کرده است ، شاهد حرکتهای غیرقانونی عده ای اوباش وابسته به حکومت و حمله وحشیانه به محل سکونت مهدی کروبی هستیم . این در حالیست که جناب میرحسین موسوی و همسر محترمشان نیز با چراغ سبز شخص رهبر به گروگان گرفته شده اند . دامنه این حرکات غیر قانونی و غیر انسانی تا به آنجا پیش رفته است که عده ای مزدورهمیشه در صحنه با انسداد کوچه منتهی به منزل آقای کروبی ، اقدام به پرتاب بمب صوتی به داخل منزل ایشان کرده اند . اینک دسترسی به این نوع سلاح ها نیز جای شکی در حمایت و همکاری مسئولان امنیتی و انتظامی با گروه مزدور و اوباش باقی نمی گذارد.

جنبش سبز مازندران ضمن محکوم کردن این اعمال شنیع، اعلام می دارد در صورت ناتوانی نیروهای امنیتی در حفاظت از جان آقایان کروبی و موسوی آماده است ، به صورت داوطلبانه و با افتخار این مسولیت را بر عهده گیرد و در این راه قطعا ازهیچ کوشش ، اقدام و جانفشانی فروگذار نخواهد کرد .

بدیهی است هرگونه تعرض به این دو شخصیت مردمی و بزرگوار، واکنشهای غیرقابل جبرانی را برای حکومت در پی خواهد داشت.
جنبش سبز مازنداران

Advertisements

برچسب‌ها: , , ,


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: