ترک سالن سخنرانی سردار مرتضی باقری توسط فرمانده‌های سپاه

جرس: جمعی از فرمانده‌های سپاه صاحب الزمان و لشکر 8 نجف، همزمان با سخنرانی سردار سرتیپ پاسدار مرتضی قربانی فرمانده سابق لشکر کربلا سالن سخنرانی را ترک کردند.
شنیده‌ها حاکی است که مراسم گرامیداشت یاد شهدای وزارت جهاد کشاورزی در اصفهان با حاشیه ای عجیب به پایان رسید.

همزمان با سخنرانی «سردار سرتیپ پاسدار مرتضی قربانی» بود، و زمانی که وی پای تریبون رفت، ناگهان فرمانده‌ها و نیروهای سپاه سالن سخنرانی را ترک کردند که این حرکت با واکنش شدید برخی از حاضران در جلسه مواجه شد.

یکی از حاضرین با «تاسف‌بار» خواندن این حرکت خطاب به فرماندهان سپاه که در حال ترک سالن بودند گفت که «شما شرم نمی‌کنید. خوب است که مرتضی قربانی از فرماندهان و همکاران خود شما در سپاه بوده است. انگار فراموش کرده اید که او فرمانده جنگ بوده . انگار فراموش کرده اید که او بچه اصفهان است. شما خجالت نمی کشید. ای کاش برای همکار خود ارزش قائل بودید. ای کاش در اصفهان این حرکات را انجام نمی دانید. مگر فراموش کرده اید که اینجا دیار مردان و دلیران سپاه اسلام است. مگر فراموش کرده اید که اینجا سرزمین سرداران شهید احمد کاظمی و حسین خرازی است.

همزمان با این واکنش جو عجیبی بر سالن سخنرانی حاکم شد. و همه حاضرین از این حرکت زشت نیروهای سپاه به شدت ناراحت شدند.

خبرهای ارسالی از اصفهان و نجف آباد حکایت از آن دارد که خبر و گزارش این حرکت فرماندهان و نیروهای سپاه برای بیت رهبری و ستاد کل نیروهای مسلح و همچنین فرماندهی سپاه ارسال شده است.

هنوز از واکنش سران حکومت و فرماندهان نظامی خبری مخابره نشده است.

اما خبرهای از سپاه بگوش می رسد که این حرکت به دستور فرماندهان ارشد سپاه و به خصوص فرماندهان ارشد سپاه صاحب الزمان (عج) اصفهان و لشکر 8 نجف اشرف انجام شده است.

Advertisements

برچسب‌ها:


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: