پخشان عزیزی : می نویسم تا بگویم دروغ بود!

با سلام
می نویسم تا بگویم دروغ بود!

اینجانب پخشان عزیزی در تاریخ 25/8/88 دستگیر و مدت 4 ماه را در بازداشت به سر بردم. پس از آزاد شدنم در تاریخ 27/12/88 در حالی که تنها 3 روز به سال نو مانده بود متوجه شدم که به اسم بنده نامه  ای منتشر شده تحت عنوان »می نویسند تا بگویند هستیم« از همین جا اعلام می کنم که این نامه تنها از زبان و به نام من نوشته  شده  و من غیر از تکذیبیه ای راجع به خبر مربوط به »تهدید به تجاوز جنسی بنده« نوشتم و دیگر هیچ. که آنهم تا جایی که اطلاع دارم پس از انتشار خبر از سوی رسانه ها منتشر نشد.
باید به عرض برسانم که افراد یا فردی که از دست بسته بودن عده ای همانند من سوء استفاده کرده و اخلاق و وجدان کاری و رسانه ای را کنار می گذارند چه هدفی را دنبال می کنند به واقع نمی دانم.
آنچه برای من اهمیت دارد این است که تکذیب نموده این نامه را و اگر این فرد یا افراد اقدام به نوشتن و درج آن در سایت یا ویلاگی نموده اند متاسفانه عده ای دیگر بدون در نظر گرفتن صحت و ثقم آن اقدام به انتشارش در وبلاگ ها ی مختلف کرده اند . باید در مقابل چنین اقداماتی واکنش های لازمه صورت گیرد و من نوعی که برای اعتقادم هزینه ای پرداخت می نمایم فردا و فرداها زیر سوال نروم از این گذشته حتی اگر این مطالب نظر و اعتقاد من باشد! که نیست نوشتنش از زبان من و به نام من خود گویای بسیاری از موارد است که شاید امکان نوشتنش در اینجا و برای من که تعلیقی خورده ام ممکن نیست.
برای اثبات ادعای خود: 1) من نه 24 ساله، که 26 ساله می باشم. 2) بنده نه دانشجوی مددکاری دانشگاه تهران ، که دانشجوی آسیب شناسی اجتماعی علمی کاربردی می باشم.
در ضمن، دانشجوی گنهکار!! اینجا به چه معنا به کار برده شده نمی دانم.
از سوی دیگر من هیچ گاه منکر فعالیت های خود نبوده ام.
در آخر به عنوان سایت حقوق بشر تقاضایم از شما درج این مطالب در جهت روشن سازی و نوعی واکنش به افرادی که اینگونه سوء استفاده می نماینداز دست بسته بودن افراد در جهت تبلیغ اندیشه های خود!! می باشد.
. پخشان عزیزی .

برچسب‌ها: ,


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: