آقای مرندی! حقیقت را به مردم بگویید

فاطمه حقیقت جو

 

آقای دکتر علیرضا مرندی
نماینده محترم مجلس شورای اسلامی
با عرض سلام

خبر تاسف بار حمله به خودروی جنابعالی مایه ی تاسف و نگرانی زائد الوصفی را فراهم کرد که چگونه شخصیت والایی مثل شما مورد تهاجم قرار گرفته است. این اتفاق تلخ اولین مورد نبوده و آخرین مورد هم نخواهد بود اما روشن شدن حقیقت یک تکلیف برای جلوگیری از تکرار آن است. لذا از جنابعالی تقاضا دارم که با در اختیار داشتن اختیارات نمایندگی زمینه ی تحقیق و تفحص در این زمینه را با مدیریت شخص حضرتعالی فراهم کنید و واقعیات پشت پرده ی چنین حمله ای را به اطلاع مردم ایران برسانید.

برای انجام چنین تحقیق و تفحصی توجه جنابعالی را به نکات زیر جلب می کنم:

1- روزنامه کیهان در طول هفته گذشته خبر از برخورد های خربکارانه و خشن داده بود. این خبر روزنامه کیهان به گونه ای تنظیم شده بود که حکایت از خط دهی به خشونت طلب وابسته به کیهان داشت که به این ترتیب خرابکاران را تشویق به تخریب و حمله تحت نام جنبش سبز می کرد.

2- در طول حوادث پس از انتخابات، بارها فیلم های مستندی از حمله افراد نیروی انتظامی با هدایت یک فرد لباس شخصی، از طریق وب سایت یوتوب منتشر شد، که نشان می داد پرسنل نیروی انتظامی به خودروهای مردم که در حاشیه خیابانها پارک شده بود حمله می کردند و شیشه ها را با باتوم شکسته و بر سقف ماشین پریده و آسیب های جدی به خودروهای مردم وارد می کردند. بنابراین لازم است که در این تحقیق و تفحص بررسی کنید که این افراد چه کسانی هستند و ارتباط سیستماتیک این افراد به کسانی که به شما حمله کرده اند چه بوده است.

3- در گذشته بسیاری موارد را شاهد بوده ایم که به دستور یک نهاد نظامی- امنیتی به مردم  و مسوولین آسیب رسیده است. در دوره مجلس ششم بعضی از نمایندگان در شهرستان ها در معرض حملاتی مشابه حمله ای که به شما شده است قرار گرفته اند. این اتفاقی تازه نیست.

4- در طول 5 ماه گذشته، شعار رهبران و فعالان جنبش سبز مبارزه غیر خشونت آمیز بوده است. همانطوری که خود جنابعالی شاهد بودید حتی در مواردی راهپیمایی سکوت برگزار شده است. بنابراین از فعالان جنبش سبز بدور است که دست به چنین کارهایی بزنند. مردم شاید منتقد جنابعالی و دیگر نمایندگان مجلس باشند، آنهم بدلیل سکوت شما در قبال فجایع رخ داده و یا همکاری برخی از نمایندگان با کودتاگران، اما این انتقاد ها را بسیار مدنی ابراز نموده اند. شاهد ماجرا انتقادات دانشجویان به حضور بعضی از مسوولین سابق و فعلی دولت و قوه قضائیه  در دانشگاه است.

5- بحران فعلی را کودتاگران ایجاد نمودند با تصور اینکه بعد از دو هفته مردم ساکت خواهند شد و بعد، 4 سال براحتی حکومت خواهند کرد، اما بعد از گذشت 5 ماه نه تنها بحران خاتمه پیاده نکرده، بلکه در حال ساری و جاری شدن به شهرهای دیگر است. بنابراین به عنوان نماینده مردم، خواست مردم را درک کنید و از کودتاگران بخواهید تا وقتی باقی است بجای تشدید بحران، با رای عدم کفایت به رئیس جمهور، در برابر خواست مردم ایران تمکین کنید تا مردم ، اسلام و ایران عزیز بیش از این آسیب نبینند.

Advertisements

برچسب‌ها: ,


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: